Zaznacz stronę

Sex fotka

Seks fotki stały się integralną częścią coraz popularniejszego zjawiska jakim jest cyberseks. Mogą to być zdjęcia w całkowitym lub częściowym negliżu, w różnych miejscach czy na przykład w czasie masturbacji. Seks fotkami wymieniają się zarówno pary będące w związku jak i osoby poszukujące przygody. Są również portale i aplikacje dedykowane wysyłaniu gorących zdjęć. Wymiana tego typu zdjęć budzi wiele emocji, od podniecenia i ekscytacji aż do pełnych uniesień!

Ostatnio dodane fotki

a*****23

Warszawa

i******3

Olsztyn

e***_****

Kraków

m****g

Kielce

l******

Łódź

a_****1

Łódź

a*******4

Łódź

g*******3

Łódź

Jak tworzyć idealne sex fotki?

Jeśli chcesz zrobić seks fotkę pamiętaj przede wszystkim o dobrej zabawie. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, nie każde zdjęcie musi być perfekcyjne – baw się ze swoim środowiskiem i rób tyle zdjęć, ile chcesz. Poświęć trochę czasu samej sobie, aby znaleźć kąty, które sprawiają, że czujesz się i wyglądasz niesamowicie. Baw się pod różnymi kątami: fotografowanie od góry sprawia, że wyglądasz bardziej jak model na zdjęciu, podczas gdy fotografowanie od dołu może ujawnić apetyczne, erotyczne kształty Twojego ciała.

Z

Korzystaj z komputera, aparatu cyfrowego, telefonu- każdy sprzęt da trochę inny efekt.

W zależności od urządzenia możesz trzymać aparat na zewnątrz, pstrykając ekranem dotykowym lub bocznym przyciskiem. Możesz użyć timera, opierając go o stos książek lub na niedrogim statywie, kładąc go na łóżku i unosząc nad nim.

Z

Bądź kreatywna! Kręć się i wyginaj, baw się, dotykaj i ciesz się swoim ciałem!

Czasami selfie w lustrze stojącym po drugiej stronie pokoju dodaje nutę tajemnicy. Jeśli możesz skorzystać z naturalnego światła z okna, zrób to. Pamiętaj, aby stanąć twarzą do źródła światła, aby uniknąć podświetlenia zdjęć. Jeśli podróżujesz, poeksperymentuj z nietypową oprawą pokoju hotelowego. Jeśli znajdujesz się w publicznej toalecie lub przebieralni, możesz podciągnąć spódnicę lub koszulę do góry, odkrywając apetyczny skrawek ciała.

Z

Poznaj oczekiwania

Niezależnie czy wysyłasz seks fotki swojemu partnerowi, potencjalnemu partnerowi czy po prostu rozmówcy powinnaś znać jego preferencje i oczekiwania. Jeśli nie wiesz jak zacząć napisz:

„Właśnie wyszłam z naprawdę gorącej kąpieli i czuję się teraz taka zrelaksowana: chcesz zobaczyć?” albo : „Właśnie się masturbowałam. Jestem taka mokra… chcę ci to pokazać.”

Z

Czasami sugestia jest tak samo erotyczna jak zdjęcie, a nawet bardziej!

 Po takiej wiadomości jego wyobraźnia zacznie pracować na najwyższych obrotach. Załóż coś z głębokim dekolt, ale nie pokazuj swojego sutka. Połóż rękę na wzgórku łonowym tuż pod pępkiem. Zrób sobie zdjęcie, gdzie oczy będą na pierwszym planie, a twoje nagie ciało będzie nieostre. Z drugiej strony, czasami ekstremalne zbliżenie waszych sutków, tyłka, łechtaczki, języka lub jakiejkolwiek innej części ciała może być idealnym prezentem dla godnego odbiorcy. Decyzja należy do Ciebie, ma być to ekscytujące doznanie więc sama zdecyduj co, jak i komu chcesz pokazać.

Z

Udawaj, że twój telefon jest twoim partnerem.

Patrz na aparat, jakbyś chciała go pieprzyć. (Jest powód, dla którego „POV” [punkt widzenia] jest jednym z najpopularniejszych gatunków porno: intensywny kontakt wzrokowy ma potężny efekt w trakcie zbliżenia). Umieść aparat tam gdzie chciałabyś żeby był Twój partner. Przygryź wargę, wysuń język, przejedź nim po wagach- wczuj się w moment. Wij się pod nim i kręć, jęcz, wzdychaj, zarzucaj włosami- tak jak lubisz. Twoje nakręcenie będzie widoczne na zdjęciach!

Z

Unikaj dyskomfortu

Jeśli jest jakaś część ciebie, dziwnie się czuje, że pokazujesz na seks fotkach swoją twarz- po prostu tego nie rób. Zawsze możesz strategicznie zrobić zdjęcie TYLKO swojemu ciału, pomijając wszelkie wyraźnie rozpoznawalne szczegóły, takie jak tatuaż czy znamię. (Szczerze mówiąc, osoba do której wysyłasz zdjęcie będzie szczęściarzem, jeśli wyślesz mu zdjęcie choćby łokcia!) Pokazuj tyle ile chcesz!

Sexting może być świetnym sposobem na budowanie pożądania. Jest to również inna, ale wciąż twórcza forma inicjowania stosunku i naprawdę pomaga w zmianie swojej zwykłej rutyny. Zachęca do potencjalnie nowych doświadczeń, którymi moglibyście się wspólnie podzielić i poszerzyć swoje seksualne zainteresowania i granice. Warto spróbować niezależnie czy jesteś w związku czy nie!